Seçmen İradesine İpotek Konulamaz.

-SEÇMEN İRADESİNE İPOTEK KONULAMAZ.-

 

CHP üst yönetimi sadece kendi parti üyelerini, sempatizanlarını değil Büyükçekmece’li seçmenleri de ADAM YERİNE KOYMADIĞINI GÖSTERİYOR.

CHP’nin İstanbul’da Büyükçekmece İlçemizle beraber  12 Belediyeyi yönetiyor. 2014/2 sayılı Genelge kapsamında 25.01.2014 Cumartesi günü Belediye Meclis Üyesi Adaylarının yarısının Eğilim Yoklaması ile saptanması bildirilmişti.

            Ancak, daha sonra yayınlanan 2014/3 sayılı Genelge ile 11 İlçede Eğilim Yoklaması yapılma tarihi 02.02.2014 tarihine ertelenirken, Büyükçekmece İlçemizin kapsam dışı bırakılarak özel bir düzenlemeye tabi tutulması öncelikle CHP örgütünu son derece rencide edip incittiği aşikardır.

           Bunun ötesinde olayı dikkatle izleyen biz sivil toplum kuruluşları da Büyükçekmeceli’ye reva görülen bu aşağılanmadan en hafif deyimi ile son derece kırgınız.

           İlçelerini kimin yöneteceğine karar vermekten aciz muamelesi yapılan Büyükçekmeceli seçmenlerin, Sivil toplum kuruluşlarının ve CHP yönetiminin kendilerine yapılan bu muameleye GEREKEN CEVABI VERECEKLERİNE inanıyoruz.

            Seçimlerde yarışacak her siyasi partiye EŞİT YAKINLIKTA OLDUĞUMUZU özellikle belirterek,

SEÇMENİN İRADESİNE İPOTEK KOYAN HER DAVRANIŞIN KARŞISINDA OLACAĞIMIZIN bilinmesini istiyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret48571